Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
KW Cup

 

Algemene informatie

Hier vind je het nieuwe reglement en alle informatie i.v.m. KW-cup: opzet, vorm en puntentelling.

Onderaan deze pagina vind je de ranking en de eindstand.

 

Nuttige documenten

 

Kalender 2017-2018


Datum Tornooi Verantwoordelijke Contact info Locatie
Waregem Didier Marijsse didier.marysse@telenet.be De Treffer,
8/10/17 (11;13;15;19)
0494 803 288 Meersstraat 5
8790 Waregem
Zwevegem Thomas Raepsaet raepsaetje@hotmail.com Sportpunt Zwevegem,
21/10/17 (9;11;13;15)
0478 135 723 Bekaertstraat 4
8550 Zwevegem
Leffinge Nathan Vandenberghe nathanvandenberghe@hotmail.com Sportloods De Barloke
28/10/17 (9;11;13;15;19)
0497 03 18 21 Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Eernegem Geert Debruyckere geertdebruyckere@bc-sportif.be Gemeentelijke sporthal
12/11/17 (9;11;13;15;19)
0477 425 731 Bruggestraat 104a
8480 Eernegem
Oostrozebeke Stijn Vandeplassche Jeugd@bcoostrozebeke.be De Mandelmeersen
25/11/17 (9;11;13;15;19)
0479 895 862 Ernest Brengierstraat 8
Oostrozebeke
Gullegem Thomas Dekeyzer kwcupgullegem@gmail.com Gemeentelijke sporthal
29/12/17 (11;13;15;19)
0479 839 986 Peperstraat 2
8560 Gullegem
Deerlijk Peter Vanlaeken pvanlaeken@gmail.com Gaverhal
13/01/18 (9;11;13;15;19)
056 701 820 Vercruysse De Solarstraat 30
8540 Deerlijk
Izegem Bart Bogaert bogaert.bart@gmail.com De Krekel,
21/01/18 (9;11;13;15)
0468257905 H. Hartstraat 15
8870 Izegem
Ieper Bert Deweerdt bertdeweerdt@hotmail.com Sportcentrum Ieper
27/01/18 (11;13;15;19)
0478 71 50 85 Leopold III-laan 18
8900 Ieper
Bavikhove Wouter Dermaux wouter.dermaux@outlook.com Sporthal De Vlasschaard
17/02/18 (15;19)
0498 517 569 Vlietestraat 25
8531 Bavikhove
Damme Sofie Vandenbussche sofie.vandenbussche@telenet.be Sporthal ’t Veld
11/03/18 (11;13;15)
0474 675718 Eikelberg 3
8340 Damme
Brugge Sandra Baecke sandra.baecke@gmail.com Koude Keuken
21/04/18 (9;11;13;15;19)
0473 588 428 Zandstraat 284
8200 Brugge
ONDER Torhout Kris Hollevoet kris.hollevoet@badmintonclubtorhout.be Stedelijke sporthal
VOORBEHOUD (9;11;13;15;19)
0479 579 904 Industrielaan 2
28/04/18 8820 Torhout
KW-Masters Sofie Vandenbussche sofie.vandenbussche@telenet.be Sporthal ’t Veld
6/05/18 (9;11;13;15;19)
0474 675718 Eikelberg 3
8340 Damme

 

Rangschikking

Tussenstand en Verhogingen 2017-2018

Eindstand en Verhogingen 2016-2017

Ploegenklassement 2016-2017

Tussenstand en Verhogingen 2015-2016

Ploegenklassement 2016

Eindstand 2015

Ploegenklassement 2015

Eindstand 2014 - Ploegenklassement 2014

Eindstand 2013

Eindstand 2012

Eindstand 2011

Eindstand 2010

Tornooi Verantwoordelijke Contact info Locatie
Waregem Didier Marijsse didier.marysse@telenet.be De Treffer,
8/10/17 (11;13;15;19)
0494 803 288 Meersstraat 5
8790 Waregem
Zwevegem Thomas Raepsaet raepsaetje@hotmail.com Sportpunt Zwevegem,
21/10/17 (9;11;13;15)
0478 135 723 Bekaertstraat 4
8550 Zwevegem
Leffinge Nathan Vandenberghe nathanvandenberghe@hotmail.com Sportloods De Barloke
28/10/17 (9;11;13;15;19)
0497 03 18 21 Slijpesteenweg 28
8432 Leffinge
Eernegem Geert Debruyckere geertdebruyckere@bc-sportif.be Gemeentelijke sporthal
12/11/17 (9;11;13;15;19)
0477 425 731 Bruggestraat 104a
8480 Eernegem
Oostrozebeke Stijn Vandeplassche Jeugd@bcoostrozebeke.be De Mandelmeersen
25/11/17 (9;11;13;15;19)
0479 895 862 Ernest Brengierstraat 8
Oostrozebeke
Gullegem Thomas Dekeyzer kwcupgullegem@gmail.com Gemeentelijke sporthal
29/12/17 (11;13;15;19)
0479 839 986 Peperstraat 2
8560 Gullegem
Deerlijk Peter Vanlaeken pvanlaeken@gmail.com Gaverhal
13/01/18 (9;11;13;15;19)
056 701 820 Vercruysse De Solarstraat 30
8540 Deerlijk
Izegem Bart Bogaert bogaert.bart@gmail.com De Krekel,
21/01/18 (9;11;13;15)
0468257905 H. Hartstraat 15
8870 Izegem
Ieper Bert Deweerdt bertdeweerdt@hotmail.com Sportcentrum Ieper
27/01/18 (11;13;15;19)
0478 71 50 85 Leopold III-laan 18
8900 Ieper
Bavikhove Wouter Dermaux wouter.dermaux@outlook.com Sporthal De Vlasschaard
17/02/18 (15;19)
0498 517 569 Vlietestraat 25
8531 Bavikhove
Damme Sofie Vandenbussche sofie.vandenbussche@telenet.be Sporthal ’t Veld
11/03/18 (11;13;15)
0474 675718 Eikelberg 3
8340 Damme
Brugge Sandra Baecke sandra.baecke@gmail.com Koude Keuken
21/04/18 (9;11;13;15;19)
0473 588 428 Zandstraat 284
8200 Brugge
ONDER Torhout Kris Hollevoet kris.hollevoet@badmintonclubtorhout.be Stedelijke sporthal
VOORBEHOUD (9;11;13;15;19)
0479 579 904 Industrielaan 2
28/04/18 8820 Torhout
KW-Masters Sofie Vandenbussche sofie.vandenbussche@telenet.be Sporthal ’t Veld
6/05/18 (9;11;13;15;19)
0474 675718 Eikelberg 3
8340 Damme