Volg ons West-Vlaamse Badmintonfederatie | Facebook West-Vlaamse Badmintonfederatie | Flickr
 
Wedstrijdleiders

Dit is een overzicht van de West-Vlaamse wedstrijdleiders (versie november 2013). Opgelet voor liga is het niveau van de wedstrijdleider B vereist.

 


Barloke

8
1 Buffel Wim B wimbuffel@hotmail.com
2 Desomer Nico B nicodesomer@telenet.be
3 Hellinckx Kristien B kristien.hellinckx@telenet.be
4 Huygebaert Mieke B miekehuyghe@euphonynet.be
5 Staelens Marianne C philip.depuydt.14921@axa-bank.be
6 Van Boven Luc B luc.vanboven@telenet.be
7 Van Eycken Pascale C pascale.van.eycken1@telenet.be
8 Vandenberghe Luc B kristien.hellinckx@telenet.be






Bavikhove

1
1 Van De Walle Lowie B luigivdw@hotmail.com






Blankenberge

3
1 Hutsebaut Marc
2 Van Bove Herlinde
3 Kindt Willem B willem.kindt@telenet.be






Brugse

5
1 Bakelandt Johan B johan.bakelandt@diebold.com
2 Buyse Iben B buysejoke@hotmail.com
3 Buyse Joke B buysejoke@hotmail.com
4 Dumon Robin B robin.dumon@telenet.be
5 Vlaminck Jean Paul B jeanpaulvlaminck@microton.be






Damme

1
1 Heusequin Patrick B heusequinpatrick@scarlet.be






De Valkaart

6
1 Berben Andre B berben.andre@telenet.be
2 Degryse Dirk B dirk.degryse3@telenet.be
3 Ryheul Denis B denis.ryheul@skynet.be
4 Van Acker Dietrich C evy.decorte@telenet.be
5 Van Buren Joke B vanburenjoke@telenet.be
6 Vannieuwenhuyse Bjorn B vannieuwenhuyseb@telenet.be






DZ99

9
1 Delrue Lieven B lieven_delrue@hotmail.com
2 Demeyere Rik B rik.demeyere3@telent.be
3 Desloovere Marc B marcdesloovere@base.be
4 Devos Patrick B patrick_nancy@skynet.be
5 Jacques Emilie B emilie.jacques@live.be
6 Jacques Seppe B pietzakseppe@hotmail.com
7 Vandeputte Koen B koen.vandeputte@onsemi.com
8 Vercruysse Francis B vercruysse.francis@scarlet.be
9 Yperman Lukas B lukasyperman@gmail.com






Gits

8
1 Lamote Karel B karelamote@hotmail.com
2 Lamote Lieselot B lieselotlamote@hotmail.com
3 Maes Frans B frans@maessport.be
4 Maes Jonas B jonas@maessport.be
5 Maesen Greet B greet@gitsebc.be
6 Philips Charlot B charlot@gitse.be
7 Dewulf Maxime ? maxime.dewulf@UGent.be
8 Verlinde Pieter Jan C verlinde@telenet.be






Gullegem

7
1 De Cokere Hein B heindecokere@hotmail.com
2 Dermaux Nick B captaingulbad@telenet.be
3 Dujardin Dries B driesdujardin@hotmail.com
4 Ghilgemyn Jurgen B jurgen.ghilgemyn@skynet.be
5 Lefever Sander B lefever_sander@hotmail.com
6 Noyelle Katrien B knoyelle@yucom.be
7 Vandemaele Sofie B garfield8560@hotmail.com






Haeneveld

3
1 Deleu Laurent B delidelaie@msn.com
2 Laridon Dominiek C
3 Proot Anne Laure C annelaure_proot@hotmail.com






Ieper

10
1 Bonnez Ghislain B ghislain.bonnez@telenet.be
2 Calmeyn Krist C krist.calmeyn@base.be
3 Derynck Eddy C deryncke@scarlet.be
4 Deweerdt Bert
5 Deweerdt Thijs
6 Ghyselen Katrien B ghyselenkatrien@hotmail.com
7 Pannekoucke Karl B karl.pannekoucke@scarlet.be
8 Provoost Marnik C marnik.provoost@telenet.be
9 Vanlanduyt Els B e.vanlanduyt@telenet.be
10 Waterbley Gerda B filip.deweerdt@skynet.be






IZBA

9
1 Bogaert Bart B bogaert.bart@gmail.com
2 Bracke Femke B femmiebracke@hotmail.com
3 Braem Martial B martial.braem@skynet.be
4 Corteville Koen B koen.corteville@telenet.be
5 Dedeyne Kenny C kenny.dedeyne@telenet.be
6 Lefere Jurgen B jurgen.lefere@telenet.be
7 Ryckebusch Tony B tony.ryckebush@fulladsl.be
8 Tack Wouter B wouter.tack@fulladsl.be
9 Verhaeghe Cindy B cinnepenne@telenet.be






Lebad

17
1 Beyen Mireille B mireillebeyen@hotmail.com
2 Bossuyt Jelle B jellebossuyt@hotmail.com
3 Catry Jeroen B jeroencatry@hotmail.com
4 Coornaert Marilyn B lyn.coornaert@telenet.be
5 Desloover Liene B liene.desloover@hotmail.com
6 Devriendt Kristof B devriendtkristof@hotmail.com
7 Hoffmann Maaike B hoffmannmaike@hotmail.com
8 Kindt Tom B tkindt@skynet.be
9 Naessens Wout B woutvis@hotmail.com
10 Samyn Stefanie B stefaniesamyn@hotmail.com
11 Van Dichele Kurt B kurt@mcvanpoucke.be
12 Vanneste Christoph B christophe.vanneste@telenet.be
13 Vanneste Thibaut B christophe.vanneste@telenet.be
14 Vanneste Thomas B christophe.vanneste@telenet.be
15 Vermote Ann B ann.vermote@belgacom.net
16 Vraeghe Matthias B matthiasvraeghe1000@hotmail.com
17 Windels Melissa B mellekenbabe@hotmail.com






Lichtervelde

1
1 Devloo Bart C bart@thevloo.com






OBTC

12
1 Beyen Peter B peter.beyen@skynet.be
2 Devlaeminck Mieke C mieke.devlaeminck@gmail.com
3 Pollen Leanne B leannepollen@yahoo.com
4 Verbiest Evelyn B evelynverbiest@hotmail.com
5 Versluys Birger B denbiver@gmail.com
6
Absolon
Peter


7 Finet Chloë
8 Grunewald Anneke
9 Grunewald Annelies
10 Hoorelbebe Olivier
11 Reyniers Lorenzo
12 Rosseel Lesley

Ombesa

8
1 Allewaert Marieke B mariekeallewaert@hotmail.com
2 Busschaert Henk B busschaerthenk@hotmail.com
3 Calleeuw Freddy B freddy@bcombesa.be
4 De Paepe Julie B julie.depaepe@hotmail.com
5 Devolder Dries B dries_devolder@hotmail.com
6 Gijbels Saartje B saartje_gijbels@gmail.com
7
Pollet Maaike B maaikepollet@hotmail.com
8 Van Gerwen Jeroen B jeroen_vangerwen@hotmail.com






Oostrozebeke

10
1 Bentein Saartje B saar_bentein@hotmail.com
2 Castelein Sam B sammyboy_cas@hotmail.com
3 Colle Veronique B vero.colle@skynet.be
4 De Leersnyder Wim B wimdeleersnyder@telenet.be
5 Declerck Karl B karl@4allsolutions.be
6 Schietgat Steven B steven.schietgat@telenet.be
7 Van Colen Stacey B staceyvancolen@gmail.com
8 Vandeplassche Stijn B stijn.vandeplassche@gmail.com
9 Vanparys Nico B nicovanparys@hotmail.com
10 De Cleyn Jorge






PSV-ONA

3
1 Dubruque Sofie B sofie.geert@skynet.be
2 Leliaert Kurt B leliaert-douws@skynet.be
3 Vanwelsenaers Geert B sofie.geert@skynet.be






Roeselare

7
1 Commeine Bart B bart.commeine@scarlet.be
2 Debaveye Cindy B cindy.debaveye@telenet.be
3 Decaluwe Peter B peter.decaluwe@telenet.be
4 Gardin Heidi C heidi.gardin@telenet.be
5 Haelewijn Kristel B kristl.haelewijn@hotmail.com
6 Michiels Sabrina B bruidskledij-steven@easynet.be
7
Vandeginste
Kristof


Smasj Oudenburg 1
1 Vanoverbeke Vera

Sportif

5
1 Creyf Dirk C creyf.dirk@skynet.be
2 Crombez Hilde C hilde.crombez@skynet.be
3 De Zutter Ann B dezutter.anne@telenet.be
4 Spillier Inge C inge.spillier@skynet.be
5 Vanmullem Christoph C christophevanmullem@bc-sportif.be
6 Vereecke Cederic B vereeckecedric@hotmail.com






Tielt

13
1 Bol Heidi B heidi.bol@telenet.be
2 Careelmont Rudy B rudy.careelmont@skynet.be
3 Coysman Kristof B kristof.coysman@telenet.be
4 Deblaere Ibis B deblaereibis@hotmail.com
5 Delameilleure Greet B greet.delameilleure@telenet.be
6 Delarue Patrick B patrick.delarue@telenet.be
7 Deschepper Filip B filip.deschepper@skynet.be
8 Kerkhove Kris B belomonster@telenet.be
9 Popelier Magda C magdapopelier@yahoo.com
10 Vackier Stephanie B stephanie_vackier@hotmail.com
11 Van Severen Katrien B katrien.vanseveren@skynet.be
12 Vanhastel Koen B koen.vanhastel@gmail.com
13 Vanlancker Marjan C marjan.vanlancker@skynet.be






Torhout

5
1 Defoer Patrick B pdefoer@belgacom.net
2 Dobbels Fabienne B wimfab@tiscali.be
3 Vandaele Wim B wimvandaele.home@telenet.be
4 Wybo Paul B paulwybo@telenet.be
5
Dumarey
Kim
B


Varsenare

8
1 Deceuninck Johan C j.deceuninck.watteeuw@telenet.be
2 Demeulemeester Lise B lise­demeulemeester@hotmail.com
3 Desplenter Tom B tom.desplenter@telenet.be
4 Dewilde Eline B elinedewilde@hotmail.com
5 Lescrauwaet Thomas B thomas_lescauwaet@hotmail.com
6 Maeck Lieselot B lottatjeuhn@hotmail.com
7 Sevenant Matthias C matthias.sevenant@telenet.be
8 Vermeulen Bram B brammeke71@hotmail.com






Waregem

6
1 D’Heygers David B david.dheygers@telenet.be
2 Marysse Didier B didier.marysse@telenet.be
3 Pattyn Wim B wpattyn@telenet.be
4 Stragier Hannes B hannes.stragier@skynet.be
5 Tydgat Andy B andy.tydgat@telenet.be
6 Van De Voorde Ann-Sofie B mushroommemmerke@hotmail.com






Westhoek

5
1 Broucke Peter B peter.broucke3@telenet.be
2 Claeyssens Carl B carlclaeyssens@telenet.be
3 Couvreur Aïssa
4 Storme Eddy B stormexx@telenet.be
5
Veranneman
Dorine



Wielsbeke

1
1 Bruneel Dieter B dieter.bruneel@wielsbeeksebc.be






Zuid-West

3
1 Masson Christophe B christophe.masson@telenet.be
2 Taillieu Mieke B bouch44@hotmail.com
3 Verkinder Leen B leen.verkinder@hotmail.com